Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

ZESTAW DO ŁÓŻECZKA Z WARKOCZEM

Plusz Minky, antyalergiczne włókna, czysta bawełna – to materiały o właściwościach korzystnych dla skóry, o których z pewnością słyszało już wielu rodziców. Każdy dostępny w naszym asortymencie zestaw pościeli niemowlęcej do łóżeczka z kokonem, motylkiem i warkoczem powstał właśnie z takich tkanin. Zróżnicowane pod względem kolorystycznym komplety są odpowiednie zarówno do dekoracji miejsc wypoczynku małych chłopców i dziewczynek, jak i do ochrony maluszków przed uderzeniami.

Bezpieczna dla noworodków pościel niemowlęca z warkoczem

Rodzice noworodków często martwią się nieregularnym oddechem swoich podopiecznych w czasie snu. Wiedzą, że aby zapobiec trudnościom w oddychaniu niemowląt, nie można ich przegrzewać i nie należy wkładać niepotrzebnych przedmiotów do ich łóżek. Opiekunom nowo narodzonych chłopców i dziewczynek, którzy chcą zapewnić swoim maleństwom najlepszy zestaw pościeli niemowlęcej, można polecić komplet do łóżeczka z kokonem i warkoczem. Ochraniacz na szczebelki w formie trzech splecionych elementów można podzielić na części i założyć w dowolny sposób. Dzięki temu rodzice mogą:

  • zabezpieczyć główkę noworodka przed uderzeniem w drewniane elementy,
  • zapewnić odpowiedni przepływ powietrza nad posłaniem i kokonem,
  • zagwarantować sobie dobrą widoczność i możliwość kontrolowania tego, co dzieje się w łóżeczku,
  • ozdobić dziecięcą przestrzeń kompletem w wybranym stylu.

Taka pościel niemowlęca z warkoczem jest więc estetyczna i bezpieczna dla najmłodszych dziewczynek i chłopców – czego można chcieć więcej? Okazuje się, że zestawy mają też inne zalety.

Komplet do łóżeczka z warkoczem dla chłopca lub dziewczynki

Zróżnicowane zestawy pościeli można dostosować do swoich potrzeb. Nie tylko plecione ochraniacze są regulowane. Kokony zostały wyposażone w ściągacze, dzięki którym można dopasować ich rozmiar do długości ciała maluszka i bezpiecznie go przewinąć albo ułożyć do snu w łóżku lub poza nim. Motylki przydają się w czasie drzemek w wózku czy w foteliku samochodowym. Każdy niemowlęcy komplet do łóżeczka z warkoczem dla chłopca lub dziewczynki stanowi spójną całość pod względem wizualnym. Zobacz różne warianty i wybierz jeden z nich!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl